Back in the saddle

Sice ne jako outlaw, ale stejně… (poslechnout si ho můžete.)

 

Protože takhle by to budování vivialismu nešlo. Sice se můžu vymlouvat na nedostatek technických prostředků – pořád jsem bez vlastního notebooku, na velkém PC moc psát nemůžu, protože tamní klávesnice zní jako palba z kulometu, zvlášť když se rozjedu a tenhle dědův stařeček nemůžu mít půjčený věčně – ale když se chce, všechno jde, kdo chce hledá způsoby, a tak dále…

 

Jenže tak jako tak se toho teď moc nedělo. Přečetla jsem za poslední měsíc hromadu knih (když to spočtu, něco ke třicítce, sakra, jak to stíhám?), nachodily jsme s Áďou spoustu kilometrů a trochu jsem i pracovala, ale kreslení a psaní plus mínus nic. O bicích už radši nemluvě.

Dobře, nějak jsem doplácala příspěvek do kočičí literární soutěže. Jenže z toho jsem spíš rozpačitá, než spokojená, potřebovalo by to ještě na tom máknout a to dost. Ale holt to budu muset nechat na později, výsledek třeba hodím sem… uvivím.

Jo, a dorazila jsem titulní stranu pro podmořský komix. Za nadpis vděčím Moonrootovihttps://www.facebook.com/MoonrootPhotography?fref=ts - mimochodem doporučuji k prohlédnutí.

A za připomínky, které mě k finální verzi dovedly, všem ostatním.

Klubíčko – komix z Podmoří

Ještě mi zbývá nakreslit jedenáct stran, i když ty už nebudou barevné (aspoň to neplánuju). Jestli si chcete mezitím přečíst povídku, nebo vás zajímá, o co se vlastně jedná, doporučuju se podívat k Temnářce (a hledejte, hledejte, cestou objevíte i další zajímavý články, hahaha!) – PODMOŘÍ.

 

Jinak bych teď ráda postupně zrecenzovala aspoň ty nejzajímavější z knížek, který jsem zhltala. A táhne mě to zase začít dělat na bandzoňáckém výběru. V hlavě mi ještě vrtá nějaké psaní, tentokrát nefantastické, spíš něco ve stylu Betty McDonaldové a jejích nezapomenutelných memoárů… No, což, taky uvivím.

V nejbližší době se moc těším na Drbací a čtecí sraz číslo dvě, na všechny, které tam uvidím a na Prahu a vůbec.

Pilně spořím, abych mohla pořídit vlastní stroj a zase se pustit do psaní a hlavně už dorazit mamuta a začít otravovat vydavatele.

A zase pořádně spravovat tohle blogový království, aby se neproměnilo v pustinu. :)

1 reakce v článku “Back in the saddle”

Komentovat

Prodejní galerie Viviany Stellaty
Prodejní galerie Viviany Stellaty
counter
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich